O mnieJestem przede wszystkim mamą, czasem szamanką i uzdrowicielką,  sporadycznie poetką i pisarką. Poza tym kolekcjonerką baśni, legend i mitów.

Kocham: koty, deszczowe dni i dobrą literaturę.
Zdumiewa mnie świat, na który wciąż patrzę oczami dziecka. Przemierzam  go w rytmie szamańskiego bębna, z uśmiechem patrząc w przyszłość.
Nie poddaję się nigdy, nawet w chwilach słabości szukając swej siły.
Nie znoszę chamstwa, głupoty, arogancji, oraz ogórków małosolnych i krupniku.
Wierzę w miłość, uprzejmość i w ludzi.Oraz Animizm.
 
Prowadzę wraz z przyjaciółką forum ezoteryczne www.ezodar.pl, na które zapraszam serdecznie.
Zajmuję się też szeroko rozumianym rozwojem duchowym. Mam na koncie kilka publikacji prasowych, w tym w internetowej gazecie TATRAKA oraz w dwumiesięczniku "Natura i Ty" oraz w kwartalniku "Adremida".
Posiadam uprawnienia nauczyciela ReiKi.


Reiki, które przekazuję dalej, wywodzi się z linii przekazu:
Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Phyllis Furimoto - Claudia Hoffman - Mary Shaw - Christine Henderson - Bruce Way - Neal Lyster - John Pickering - Martin Lee - Jacek Leszczyński - Bożena Trojok - Marta Prychała-Zarzycka - Agnieszka Cupak

I certyfikaty do wglądu :)

      5 komentarzy:

 1. Agnieszka jest wspaniałą istotą, która poprowadziła mnie fascynującą, jasną drogą, której długo szukałam wcześniej. Polecam ją nie tylko jako nauczycielkę Reiki ale jako człowieka godnego zaufania i posiadającego szeroką wiedzę ezoteryczną popartą doświadczeniami, którymi chętnie się dzieli. Najmilsze jest to, że na Agę zawsze można liczyć, nigdy nie zostawi Cię z problemem, który jak wiadomo zawsze może się pojawić na drodze rozwoju duchowego. Wspaniała i w sumie dość niespotykana jest również jej gościna i otwartość. Jej dom emanuje bardzo pozytywną energią i nie chce się go opuszczać :))

  Szczerze mówiąc miałam do wyboru wielu mistrzów Reiki we Wrocławiu ale żaden mnie do siebie nie przekonał aż w końcu znalazłam Agę - Szamankę z gór i nawet nie musiałam nad tym dłużej rozmyślać, po prostu od razu poczułam intuicyjnie, że to właśnie ta osoba, którą szukam! Potem zaczęłam z nią rozmawiać na Facebooku i wtedy było już zupełnie jasne, ze nadajemy na tej samej fali i choćby mieszkała na najwyższej górze w Polsce to bym do niej pojechała :)

  Podsumowując to czego Aga mnie nauczyła, to jak poświęca mi swój czas, po prostu to jaką jest cudowną, ciepłą i wartościową osobą jest niesamowite i bezcenne.
  Poznanie jej osobiście i inicjacja Reiki było jednym ze wspanialszych wydarzeń w moim życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze szczerego serca polecam Agnieszke Cupak, jesli chcecie kroczyc scieszka Reiki. Jako Mistrzynie, ktorej kompetencje, wiedza, a przede wszystkim glebokie czlowieczenstwo (w najlepszym tego slowa znaczeniu :-)) sprawia, ze zostaniecie poprowadzeni jak nalezy. Agnieszka dzieli sie swoimi darami, duza wiedza nt. Reiki i innych dziedzin, pozostawiajac przy tym duzo przestrzeni na twoje osobiste doswiadczenie, niczego nie narzucajac - jest empatyczna, przyjazna i goscinna.
  Dziekuje Agnieszko,
  Agata :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciepła i serdeczna osoba, gościnna. Można z Agnieszką porozmawiać na każdy temat. Przyznaje się do tego, że czasem czegoś nie wie. Naucza w miłej atmosferze. Mówi o zastosowaniach Reiki w praktyce. Szczerze polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo wrażliwa i sympatyczna osoba. Bogato wyposażona w doświadczenia z własnego życia i nieustająca na drodze własnego duchowego rozwoju. Dzieląc się swoim doświadczeniem pomaga rozwijać swoją duchowość innym, tym mniej i tym już nieco bardziej rozwiniętym w tej dziedzinie. Przede wszystkim gotowa każdemu przyjść z pomocą. Podczas inicjacji (III stopień) bardzo silne oddziaływanie energii, po prostu czujesz, że coś się dzieje- coś dobrego. Świetny towarzysz do rozmowy zarówno w tematach dotyczących medytacji, wędrówek duszy, aniołów, jak i przepisów kulinarnych. P.S. parzy świetną kawę. Pozdrawiam. K.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za ciekawego bloga oraz zapraszam do współpracy na naszej stronie: www.wizytauwrozki.pl , Serdecznie pozdrawiam
  T

  OdpowiedzUsuń