Rekomendacje

Poniżej przedstawiam kilka opinii na temat prowadzonych przeze mnie warsztatów Reiki, także zamieszczonych na stronie: 

Reikowisko

Tomek:   Bardzo miła nauczycielka, na spokojnie wszystko wyjaśnia, od początku do końca, a po za tym bardzo miła i sympatyczna osoba. Oprócz wykładu o reiki można też porozmawiać normalnie i na luzie jak z osobą cywilizowaną a nie „Mistrzem reiki”. To duży plus w dzisiejszym świecie. W dodatku (…) na gadu gadu jest bardzo dyspozycyjna w razie wątpliwości, utrzymuje kontakt ze swoimi „uczniami” nawet po reiki. To też ogromny plus. Wielokrotnie bywałem na jej wykładach o reiki, zawsze mnie to fascynowało. Prosty język, łatwy przekaz, przyjazna atmosfera, miła rozmowa.
Polecam, uczeń Tomek :)

Beata:  a jak najbardziej polecam tę Mistrzynię, ponieważ jest to osoba moim zdaniem jak najbardziej kompetentna, nie nastawiana na zbijanie kokosów, liczy się dla niej przekazanie treści, a przede wszystkim drugi człowiek. Dodatkowym atutem jest to, że jest osobą dyspozycyjną, i z iście anielskim podejściem pomaga zrozumieć zagadnienia dotyczące zarówno reiki, jak również labirynty w rozwoju duchowym.
Byłam wielokrotnie uczestniczką seminariów organizowanych przez Panią Agnieszkę, które odbyły się w iście przyjacielskiej atmosferze, bez wywyższania się.
Słuchaczka i uczennica
Beata

Paula:  Warto poszukiwać i oddzielać ziarno od plew by w końcu trafić na Agnieszkę. Osoba o niezwykłej umiejętności klarownego i płynnego przekazu wszelkich informacji. Posiada niebanalną wiedzę w zakresie szeroko rozumianym rozwoju duchowym, popartą literaturą, praktyką i doświadczeniem swoim i swoich Mistrzów.
Mistrzyni pomogła mi odświeżyć wiarę w to, że wszystko czego poszukuję jest we mnie samej. Pokazała mi wędkę i pomogła uwierzyć, że sama mogę ją wziąć w swoje ręce i złowić rybę. Dzięki Niej karmię teraz swoją duszę. Wracam do korzeni.
DZIĘKUJĘ!
Poza tym Kobieta z krwi i kości, niesamowita i ciepła. Życzę wszystkim możliwości spotkania Jej na swojej drodze!

Ania:  Jak znaleźć dobrego Mistrza? Najpierw najlepiej zbłądzić:) i zwrócić się do Agnieszki z prośbą o wyprostowanie:) Warto przyjechać do niej z drugiego końca świata:)

Iza:  Na I stopień Reiki przyjechałam do Agnieszki z drugiego końca Polski. To był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać, mimo, że dużo bliżej miałam co najmniej kilku innych mistrzów Reiki. To wspaniała, ciepła osoba. Zwyczajna i jednocześnie wyjątkowa. Nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba jeszcze umieć ją przekazać, a Agnieszka to potrafi. Ma w sobie coś, co sprawia, że chciałoby się tak siedzieć i słuchać jej bez końca… Nie wywyższa się, jeśli czegoś nie wie, nie udaje, że jest inaczej. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie Ją. Każdemu życzę znalezienia takiego Nauczyciela :)

Marcin:  Witam wszystkich odwiedzających tę stronę internetową:-)). Byłem inicjowany na wszystkie stopnie u Agnieszki. Swoje wrażenia opiszę w ten sposób – pamiętam bardzo dobrze gdy Agnieszka podarowała mi I stopień. To było wspaniałe uczucie. Poczułem się jak ktoś wyjątkowy. Dziś sam jestem Nauczycielem i cóż mógłbym dać swoim przyszłym uczniom jeśli nie wspaniałe uczucie. Oni także są wyjątkowi:-)). Od zawsze byłem pewien iż moje dłonie nie są stworzone tylko do klepania programów komputerowych ale również do bardziej subtelniejszych aspektów życia. Nigdy jednak nie mogłem trafić na dobrego Nauczyciela czy mentora, który mógłby pokierować moimi zdolnościami i pokazać mi iż w rzeczywiśtości nie jest to takie trudne a przynośi bardzo wiele uroczych chwil w życiu, ciepła, radości i miłości. Gdy w końcu odszukałem Agnieszkę byłem pewien iż to jest ta osoba, która jest w stanie pokazać mi jaki potencjał jest we mnie. To jest właśnie zadanie Nauczyciela, które Aga wykonała wzorowo. Poza tym nakierowała mnie na genialną książkę „Rozmowy z Bogiem”, która wywarła na moje życie ogromny wpływ. Jest miłą, sympatyczną, ciepłą, życzliwą osobą z bardzo dużym zasobem wiedzy, który przyszłemu uczniowi może się w każdej chwili przydać. Możliwy jest kontakt mailowy czy GG do czego namawia by w razie pytań nie zostać samemu sobie. Mimo iż dzieląca nas odległość jest bardzo duża to nie żałuję iż to właśnie u Agi przeszedłem swoją drogę na wszystkich szczeblach ReiKi. To był przebłysk geniuszu kliknąć właśnie na link w google.pl, który prowadził na Twoją stronę Agnieszko. Twój sposób podejścia może już na samym początku dać do zastanowienia przyszłemu uczniowi czy tak właśnie należy postępować lub postrzegać świat, swoje zachowanie wobec siebie i innych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dajesz do myślenia co sprawia, że jeśli wykaże się odrobinę własnej chęci można zmienić swoje obecne wzorce myślowe na lepsze, bardziej korzystne dla mnie. Tak więc jeśli myślisz o rozwoju duchowym, o byciu inicjowanym, na którykolwiek stopień ReiKi a przy tym masz trochę wiedzy na ten temat i usiądziesz w pokoju na fotelu u Agnieszki to gwarantuję Ci, że czas stanie w miejscu a Twoja liczba pytań zacznie wzrastać z liczbą odpowiedzi Agnieszki i stwierdzisz, że szkoda opuszczać iście anielską atmosferę przy zapachu cedrowego kadzidełka. Dziękuję i jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie zrobiłaś – za wiedzę, praktykę, pomysły, swój punkt widzenia, doświadczenia Twoich znajomych, wsparcie etc..

Monika: Agnieszkę znam od kilku lat. Byłam świadkiem tego jak stawała się nauczycielem i od początku wiedziałam, że warto do niej przyjść. I nie chodzi tu tylko o samą wiedzę i doświadczenie jakie posiada. Przede wszystkim jest dobrym i ciepłym człowiekiem. Mnie dała wiele swobody w uczeniu, przekazała mi ogromną wiedzę byłam świadkiem w momentach kiedy pomagała innym w potrzebie, kiedy uczyła i wspierała.
Doceniam ten ogrom wiedzy i wsparcia jakie od niej otrzymałam. Myślę, że warto do niej przyjść przede wszystkim dlatego, że do pracy nauczycielskiej wkłada swoje serce. To się po prostu czuje. Mnie nic więcej nie było potrzeba:)

Basia: hmmm…ciekawe opinie i jakże zgodne z prawdą. Aguśka lub słoneczko( tak ją nazywam ) przygotowana do wykonywania roli mistrza i nauczyciela ,Spełnia się całkowicie przekazując wiedzę opartą na wielu doświadczeniach w sposób klarowny w języku ,który jest zrozumiały dla wszystkich.Nie unika „kłopotliwych” pytań,przyznaje się faktu ,że czasem może czegoś nie wiedzieć a to ważne.Skromna , ciepła życzliwa ,pomocna i gościnna.Miło jest mieć kogoś takiego „przy sobie”…zawsze służy radą i pomocą.Aguśka???jesteś „zajeżasta” jak mówią moi podopieczni…Powodzenia i wielu uśmiechów od losu. Basia


Agata: Ze szczerego serca polecam Agnieszke Cupak, jesli chcecie kroczyc scieszka Reiki. Jako Mistrzynie, ktorej kompetencje, wiedza, a przede wszystkim glebokie czlowieczenstwo (w najlepszym tego slowa znaczeniu :-)) sprawia, ze zostaniecie poprowadzeni jak nalezy. Agnieszka dzieli sie swoimi darami, duza wiedza nt. Reiki i innych dziedzin, pozostawiajac przy tym duzo przestrzeni na twoje osobiste doswiadczenie, niczego nie narzucajac – jest empatyczna, przyjazna i goscinna.
Dziekuje. Agnieszko :-)
Jolanta:  Bardzo ciepła i serdeczna osoba, gościnna. Można z Agnieszką porozmawiać na każdy temat. Przyznaje się do tego, że czasem czegoś nie wie. Naucza w miłej atmosferze. Mówi o zastosowaniach Reiki w praktyce. Szczerze polecam!
Anita:  Do Agnieszki trafiłam po długich przemyśleniach na temat kontynuacji nauki na drodze Reiki. I bardzo się cieszę, iż to właśnie ona wprowadziła mnie w dalsze tajniki korzystania z darów Reiki. Jest osobą bezpośrednią, miłą i baaardzo kompetentną. Od wiesz, że trafiłaś/-łeś w odpowiednie ręce :-). Spotkania i rozmowy z nią to zanurzenie się w świecie, którego nie chce się opuszczać. Świata fascynującego i magicznego. Jednakże jak najbardziej rzeczywistego, dlatego też powroty do życia codziennego nie stanowią problemu. Wręcz przeciwnie. Jeszcze raz chciałabym jej podziękować za wiedzę, wsparcie i za to, że po prostu jest jaka jest :-).

Ewa:  Polecam wszystkim zwyczajną, a zarazem bardzo niezwykłą osóbkę jaką jest Agnieszka. Warto przemierzyć pół Polski, tak jak ja to zrobiłam,,żeby ja poznać. Jestem zauroczona jej ciepłem, życzliwością,radami i kompetencją.Po inicjacji na III stopień u Agnieszki jestem przepełniona ogromną radościa życia,i jednocześnie pewna, że nie jestem pozostawiona sama sobie. Agnieszka cały czas słuzy rada, pomocą i udziela odpowiedzi na nurtujące pytania.:)
Sofia:  Agnieszka jest wspaniałą istotą, która poprowadziła mnie fascynującą, jasną drogą, której długo szukałam wcześniej. Polecam ją nie tylko jako nauczycielkę Reiki ale jako człowieka godnego zaufania i posiadającego szeroką wiedzę ezoteryczną popartą doświadczeniami, którymi chętnie się dzieli. Najmilsze jest to, że na Agę zawsze można liczyć, nigdy nie zostawi Cię z problemem, który jak wiadomo zawsze może się pojawić na drodze rozwoju duchowego. Wspaniała i w sumie dość niespotykana jest również jej gościna i otwartość. Jej dom emanuje bardzo pozytywną energią i nie chce się go opuszczać :)) Szczerze mówiąc miałam do wyboru wielu mistrzów Reiki we Wrocławiu ale żaden mnie do siebie nie przekonał aż w końcu znalazłam Agę - Szamankę z gór i nawet nie musiałam nad tym dłużej rozmyślać, po prostu od razu poczułam intuicyjnie, że to właśnie ta osoba, którą szukam! Potem zaczęłam z nią rozmawiać na Facebooku i wtedy było już zupełnie jasne, ze nadajemy na tej samej fali i choćby mieszkała na najwyższej górze w Polsce to bym do niej pojechała :) Podsumowując to czego Aga mnie nauczyła, to jak poświęca mi swój czas, po prostu to jaką jest cudowną, ciepłą i wartościową osobą jest niesamowite i bezcenne.
Poznanie jej osobiście i inicjacja Reiki było jednym ze wspanialszych wydarzeń w moim życiu :)
Kamil:  Bardzo wrażliwa i sympatyczna osoba. Bogato wyposażona w doświadczenia z własnego życia i nieustająca na drodze własnego duchowego rozwoju. Dzieląc się swoim doświadczeniem pomaga rozwijać swoją duchowość innym, tym mniej i tym już nieco bardziej rozwiniętym w tej dziedzinie. Przede wszystkim gotowa każdemu przyjść z pomocą. Podczas inicjacji (III stopień) bardzo silne oddziaływanie energii, po prostu czujesz, że coś się dzieje- coś dobrego. Świetny towarzysz do rozmowy zarówno w tematach dotyczących medytacji, wędrówek duszy, aniołów, jak i przepisów kulinarnych. P.S. parzy świetną kawę. Pozdrawiam. K.

Wojtek:
Agnieszka jest bardzo ciepłą osobą, do której zawsze można zgłosić się po pomoc – nawet latami po kursie. Wiedzę przekazuje na niezwykle przyjaznych kursach, a przekazuje ją w sposób konkretny, kompetentny, ale też nie pozbawiony sporej dawki humoru.
Jej ciepło, gotowość do pomagania i olbrzymia wiedza z szerokiego zakresu tematyki sprawiają, iż Agnieszkę – moją nauczycielkę III stopnia – zawsze gorąco polecam każdemu, kto chce wejść na, lub kontynuuować, drogę Reiki.

4 komentarze:

 1. Aguśka to najsłodsza osoba. którą ostatnio poznałam. Nosi w sobie dużo ciepła, uśmiechu oraz wiedzy, którą chętnie dzieli się z innymi. Zawsze staje na wysokości zadania i można na nią liczyć. Jeżeli sie wahasz nie wiesz, która drogą iść, szukasz kogoś kto ci tą drogę rozjaśni to trafiłeś na odpowiednią osobę. Polecam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo cieszę się, że to właśnie Agnieszka inicjowała mnie w I stopień Reiki :) . Miła, sympatyczna osoba posiadająca ogromnąąą wiedzę. Inicjacja u niej to była czysta przyjemność. I to błogie uczucie dostrajania to tej energii <3. Polecam tę mistrzynię każdemu. A Tobie Agusiu jeszcze raz wielkie dzięki <3. Widzimy się na II stopniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga , Aguś , Agunia , Agnieszka , Mistrzyni , Nauczyciel...ale nade wszystko Przyjaciel. W moim przypadku musiałam zacząć wszystko od początku jeśli chodzi o przyjazń z Reiki. I miałam dużo szczęścia bo właśnie trafiłam na Agę.Gdy zostajesz Reikowcem , gdy nagle pojawia się multum pytań , gdy galopada myśli mknie jak szalona przez Twoją głowę -Agnieszka jednym krótkim zdaniem potrafi wszystko uspokoić i naprowadzić na właściwe tory. Jeśli Jej pozwolisz - będzie jak Cerber broniący do Ciebie dostępu temu co niepożądane , gdy przechodzisz przez te trudne 21 dni po I stopniu Ona bacznie przygląda się temu co się z Tobą dzieje. Kiedy trzeba popycha , daje kopniaka , potrafi zbesztać , ale również pochwalić i afirmować zachęcając do dalszej pracy. Żeby móc tak postępować trzeba naprawdę dużo wiedzieć i dużo rozumieć. Żeby zrozumieć to co piszę nie zostaje Ci nic innego jak zostać uczniem Agnieszki. To strzał w dziesiątkę. Po prostu. Renata

  OdpowiedzUsuń
 4. Aga jest moją drugą nauczycielką, jeśli chodzi o reiki. Po wielu różnych doświadczeniach pomyślałam, że warto byłoby do niego wrócić. Cieszę się, że reinicjację na II stopień mogłam dostać właśnie u niej. Bardzo inspirująca osoba. Dziękuję ;-)

  OdpowiedzUsuń